Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit, že z důvodu velkého množství příchozích objednávek v právě probíhajícím předvánočním období, může dojít ke zpoždění v odeslání některých objednávek v řádu několika pracovních dnů. Usilovně pracujeme, aby zpoždění bylo minimální a Vaše objednávky se k Vám dostali co možná nejrychleji. Děkujeme za pochopení.


1.) Osobní vyzvednutí - ZDARMA v kamenném obchodě!
Zboží si můžete vyzvednout ve všedních dnech od 10 do 17 hodin v našem kamenném obchodě v Praze 8 v ulici Zenklova 433/25, u stanice metra trasy B "Palmovka". Při objednání do 12hod je v následující pracovní den zboží připraveno k odběru. Odběrné místo vás bude informovat e-mailem a sms.

2.) Českou poštou - při objednávce nad 900,-Kč je doprava ZDARMA!
Po celé republice rozesíláme objednávky Obchodními balíky České pošty a i tyto objednávky jsou doručeny k našim zákazníkům nejpozději do 48 hodin od objednání po celé ČR*. Při objednávce do 900,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 139,- Kč, při platbě převodem  účtujeme poštovné pouze 99,- Kč, nad 900,- Kč poštovné ani balné neúčtujeme.

3.) Přepravní společností DPD - při objednávce nad 900,-Kč je doprava ZDARMA!
Zboží odchází přepravní společností DPD ještě dnes, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den*. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 900,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 99,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 72,- Kč.
Nad 900,- Kč poštovné neúčtujeme.